HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

1991 yılında kurulan firmamız bugüne kadar üretmiş olduğu ürünler ile sadece Savunma Sanayiine hizmet vermiş olup aynı zamanda özel sektörde mermi çekirdeği üreten tek firma unvanını da taşımaktadır.

Tesis Güvenlik ve Üretim İzin Belgesine sahip olan firmamız Makine Kimya Endüstrisi Kurumu’nun alt yüklenicisi haline gelmiş olup, kurum tarafından gerçekleştirilen Askeri Mühimmat Yedek Parça (Mermi Çelik Çekirdek) ihalelerine katılım sağlayarak istikrarlı üretim yapmaya devam etmektedir. NATO belgesine de sahip uluslararası kabul gören CANCA, Türk Ordusunun yanı sıra Fransa, İngiltere, Amerika, Kıbrıs, Nijerya ve İtalya başta olmak üzere çeşitli ülkelere de ihraç etmektedir.

2019 ve 2020 yılında yaptığı yatırımlar sonucu temin ettiği 12.7 mm FMJ üretim hattını bünyesine dâhil ederek büyüme hedefini ön plana çıkarmıştır. Sahip olduğu ISO 9001:2015 Kalite Belgesi standartlarına uygun üretim yapmaya devam eden firmamız kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır.

Uluslararası çözüm ortaklarının referanslarını güçlü tecrübesiyle birleştiren, sadece daha çok değil daha kaliteliyi de ilke edinen CANCA, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak üretmeye ve hizmet vermeye devam edecektir.